Теплиці
  • Register

Наша діяльність – це виготовлення та монтаж тепличних конструкцій з плівковим покриттям. Ми виробляємо теплиці з 2010 року і можемо запропонувати Замовнику будь які стандартні та не стандартні рішення.

Стандартна ширина нашої фермерської теплиці – повні 10 метрів, довжина може бути будь якою, кратна 2 метрам. Самий поширений та вигідний для придбання розмір – 10х50 метрів. Чим більше теплиця, тим менша вартість 1 квадратного метра «по землі».

Ми виробляємо й встановлюємо фермерські та промислові теплиці будь якої складності:

  • Теплиці фермерські під один шар плівки тунельного типу;

  • Теплиці-термос промислові в два шари плівки з наддувом;

  • Багаторядні теплиці та тепличні комплекси;
  • Теплиці з різноманітним провітрюванням (торцеве, бокове, верхнє);

  • Теплиці великі не стандартних розмірів.

Ми маємо власні виробничі потужності, власні технології та розробки й готові запропонувати Замовнику саме вигідне технічне рішення його завдання!

Ми працюємо згідно складеним Договором, тобто – відкрито. За умовами Договору, в односторонньому порядку вартість замовлення не змінюється. Замовник не сплачує ніяких додаткових витрат окрім заздалегідь обумовленої та прописаної в Договорі суми. Можемо внести зміни в Договір на умовах Замовника. В «Додатку до Договору» детально описується весь конструктив майбутньої теплиці, нестандартні рішення (за наявності) тощо. Після виконання будівельно-монтажних робіт між сторонами підписується «Акт прийому-передачі» та видається накладна на теплицю. Гарантія на наші конструкції прописана в «Акті прийому-передачі» та становить 12 місяців з дня прийому теплиці Замовником. Робимо післягарантійне обслуговування наших теплиць (наприклад, заміна плівки).

При підписанні Договору, наш виїзд до Вас додатково не сплачується. Працюємо по всій Україні.

Нами розроблена принципово унікальна теплиця – «Юрта» - дуже схожа на арочну фермерську теплицю, але має коник, на якому не лежить сніг. Кут скату стінки куполу не дає навіть мокрому снігу затримуватись. Також наша «Юрта» має ширину повних 10 метрів замість запропонованих на ринку країни теплиць з прямою стінкою завширшки 9,6м… Повний опис теплиці «Юрта» дивіться в цьому розділі.

Каркас фермерської теплиці. Наші теплиці виготовлені з круглих та профільних труб різноманітного профілю та січення з товщиною стінки не менш 2 мм. Розроблена нами та перевірена роками форма куполу теплиці витримує будь які вітрові та снігові навантаження! На кожній «арці» за замовчуванням встановлюються шпалери – горизонтальні перемички на висоті 2,5 м від рівня землі для підв’язки рослин, горщиків, підвішування та утримання шлангів з поливом, різноманітної проводки, ламп освітлення та іншого. Головне завдання шпалер – правильний розподіл діючого на каркас вітрового та снігового навантаження.

Покриття каркасу. В якості покриття каркасу промислової теплиці ми використовуємо спеціально розроблену для наших теплиць багатокомпонентну фарбу-емаль, яка надійно захищає метал від корозії. Основа цієї фарби використовується при фарбуванні воєнної техніки. Цвіт – світло-сірий.

Плівка для теплиці. Плівка, котру ми застосовуємо як накриття наших теплиць – одна з кращих в Європі та й за її межами TM «AGROL» виробництва Угорщини. Товщина – 150 мкм, UV - стабілізація – 10 сезонів (5 років). На справді, ця плівка може прослужити 6 – 7 років. Як що бажаєте, можемо встановити Вашу плівку. Виготовляємо й монтуємо теплиці під два шари плівки – фермерська теплиця-термос з наддувом. Докладніше про теплиці промислові з наддувом читайте в цьому блоці.

Кріплення плівки до каркасу промислової теплиці здійснюється з помічу спеціального профілю багатократного використовування «зіг заг», котрий дозволяє надійно закріпити плівку на каркасі, а при заміні плівки плоска пружина легко виймається та ставиться назад.

Провітрювання фермерської теплиці. В залежності від специфіки вирощування тих чи інших рослин, пропонуємо усі три види провітрювання: торцеве (встановлюється за умовчуванням), бокове (при довжині теплиці більш, ніж 30 м) та верхнє (конькове, кришне, гребінцеве). Верхнє провітрювання має електромеханічний привод, працює від мережі 220V, а керується вручну. Докладніше про теплиці з верхнім провітрюванням читайте в цьому блоці.

Теплиці не стандартних розмірів. Виготовимо та змонтуємо будь які тепличні конструкції не стандартних розмірів. Наприклад, на фото нижче – теплиці, використовувані як склад для зимівлі декоративних дерев. Дві поруч стоячих таких конструкції були встановлені нами в місті Кременчук Полтавської області в розпліднику декоративних рослин «Гарді». Розмір кожної такої теплиці 14х34 м, а висота 6,2 м.

Монтаж теплиці. Монтаж тепличної конструкції з накриттям входе у вартість самої конструкції та додатково не сплачується. Також додатково не сплачується дорога монтажників на місце встановлювання теплиці. Монтажники повністю забезпечені всіма необхідними інструментами, подовжувачами, витратними матеріалами, лісами та іншим, а багаторічний досвід роботи дозволяє змонтувати теплицю швидко, якісно та в обумовлений у Договорі строк.

Перегляньте ще один наш сайт: www.alex.prom.ua

Наші теплиці встановленні на території Сумській, Харківській, Львівській, Донецькій, Луганській, Черкаській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Полтавській, Київській та інших областей України та за її межами. Загальна площа встановлених нами теплиць перевищує 100 000 квадратних метрів!!!

На фермерські та промислові теплиці ціна залежить від розмірів та загальної площі накриття, та розраховується для кожного Замовника окремо. Як що бажаєте отримати повну консультацію на всі Ваші питання та розрахувати вартість майбутньої теплиці, просто зателефонуйте нам:

+38 (097) 044-00-70, +38 (099) 611-17-70 – Олексій;

+38 (097) 966-37-56, +38 (066) 116-48-63 – Антон.