Промислові цілорічні теплиці для бізнесу з плівки з наддувом і верхнім провітрюванням на замовлення

Промислові цілорічні теплиці для бізнесу з плівки з наддувом і верхнім провітрюванням на замовлення

Промислові цілорічні теплиці для бізнесу з плівки з наддувом і верхнім провітрюванням на замовлення від компанії ТОВ "НВК Агро Рост" - фото 1
від 860 ₴/кв.м
Під замовлення, 5 днів

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Приватбанк»
 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Харків, Львів

Опис

Фермерські промислові теплиці для бізнесу з плівки з наддувом і верхнім провітрюванням для зимового вирощування.

Плівкові теплиці з наддувом – це теплиці, на каркас яких укладається два шари плівки та в простір між шарами плівки подається тепле повітря зсередини теплиці. Виходить теплий купол з буферної теплою зоною, що відокремлює холодне повітря зовні теплиці і теплий всередині. Такі теплиці призначені для більш ранньої висадки, більш пізнього збору урожаю, а також використовуються як фермерські промислові теплиці для зимового вирощування.

Принцип роботи фермерської теплиці з наддувом. Вгорі купола теплиці на фасадній його частини монтується електродвигун «равлик», який бере повітря з-під купола теплиці і подає його в простір між шарами плівки. «Равлик» працює періодично (2 – 4 хв. працює, 15 – 20 хв. не працює) за допомогою циклічного таймера. Це дозволяє нам підтримувати постійний тиск в межпленочном просторі.

теплиця фермерська з наддувом

Каркас. Наші теплиці мають арочну або конькову форму («юрта», «готика», «крапелька»), завдяки якій сніг, навіть мокрий, на куполі теплиці не затримується і сходить вниз. Каркас фермерської промислової теплиці нашого виробництва складається з напіварок, гребеневої частини, підсилювальних ферм (шпалери – горизонтальні перемички на кожній арці), поздовжніх прогонів і фасадних частин. Основна труба каркаса – сталь кругла труба d 57 мм з товщиною стінки 2 мм. Поздовжні прогони, шпалери та інші підсилювальні елементи каркаса – сталь кругла труба d 51, 32, 27 мм з товщиною стінки 2 мм Фасадні (торцеві) частини теплиці виготовляються з труби різного сортаменту з товщиною стінки 2 мм. Встановлюється теплиця на гвинтові палі d 51 мм з товщиною стінки 2 мм, які загвинчуються у грунт на глибину 500 - 700 мм.

Каркас виготовляється з чорного металу, потім може бути оцинкований методом гарячого оцинкування (повністю опускається у ванну з гарячим цинком). В результаті гарячого оцинкування отримуємо каркас теплиці, де кожен елемент покритий захисним шаром цинку з усіх боків: зовні, зсередини, на всіх зрізах і отворах.

Фасади теплиці фермерської. Фасад фермерської промислової теплиці виготовляється з труби різного перерізу з товщиною стінки 2 мм. За бажанням Замовника, фасади можуть бути зроблені з будь-якими отворами: одна двері, ворота, кілька дверей і воріт. Всі двері та ворота комплектуються ручками, шпінгалетами, дугами для замку (за бажанням Замовника). Двері і ворота, що герметично закриваються, протягів немає.

Провітрювання фермерської промислової теплиці. Верхнє провітрювання – це кватирка шириною ДВА метра по всій довжині теплиці. Таке провітрювання більш витратне, але і більш ефективне. Якщо встановити верхнє провітрювання, встановлення бокового і торцевого немає сенсу. Верхнє провітрювання дозволяє без удару холодного повітря по кореневій системі рослин плавно провітрювати теплицю, так як кватирка верхнього провітрювання знаходиться в самому верху теплиці. При цьому, гарячий, перероблений рослинами повітря плавно виходить назовні і замість нього запускається повітря зовнішній. Особливо ефективне таке провітрювання при будівництві теплиць для огірків, при будівництві теплиці для полуниці, для інших рослин і культур, які «бояться» протягів чи різких перепадів температур. Детальніше про верхньому провітрюванні можна прочитати ось цю товарну позицію. Привід – електромеханічний (мотор-редуктор). Просто натискаєте кнопку вгору – відкривається, вниз – закривається.

 

Для теплиць невеликої довжини (до 36 метрів) можемо виготовити торцеве провітрювання, що на малих довжинах забезпечить провітрювання теплиці, а відкривається у верхній частині фасадів.

Плівка для теплиці. Для накриття наших теплиць використовується теплична плівка іспанського виробництва "SOTRAFA" товщиною 150 мкм і стабілізацією 10 сезонів (5 років). Як показує практика, ця плівка гарантовано вистоює не менше 7 - 8 років. Обидва шари – зовнішній і внутрішній однакові. Кріплення плівки до каркаса теплиці здійснюється за допомогою спеціального кріпильного кліпса «Зигзаг», в який можна вкласти два шари плівки і притискається плоскою пружиною в обплетенні, яка не продавлює плівку в місцях притиску.

Монтаж теплиці. Теплиця на 80% готується у нас на виробництві і приїжджає до Вас як конструктор, який залишається тільки зібрати. Наша бригада приїде і збере Вам нашу тепличну конструкцію "під ключ". При цьому, така збірка і монтаж теплиці на ділянці входить у вартість самої теплиці і додатково не оплачується!

Наші теплиці – гарантія надійності і довговічності!

Відвідайте наш YouTube канал: https://www.youtube.com/channel/UClAkRU4se6Dgqw9c3VW1gHA

Ставимо "лайк" і підписуємося, слідкуємо за новинами ))


 

Характеристики

Виробник
Власне виробництво
Країна виробництва
Україна
Тип
розбірні
Вид
теплиця
Призначення
овочеві
Показати всі