Теплиці для бізнесу фермерська з верхнім провітрюванням 10х50 м

Теплиці для бізнесу фермерська з верхнім провітрюванням 10х50 м

Теплиці для бізнесу фермерська з верхнім провітрюванням 10х50 м від компанії ТОВ "НВК Агро Рост" - фото 1
від 830 ₴/кв.м
Під замовлення, 5 днів

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Приватбанк»
 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Харків, Львів

Опис

Теплиці для бізнесу фермерські шириною 10 м з верхнім провітрюванням.

Відвідайте наш YouTube канал: https://www.youtube.com/@promteplica

Ставимо "лайки" і підписуємося, слідкуємо за новинами ))

Фермерські теплиці для бізнесу з верхнім провітрюванням на замовлення.

Ми виробляємо і монтуємо теплиці фермерські промислові під плівку будь-яких розмірів на замовлення.

Каркас фермерської промислової теплиці нашого виробництва складається з напіварок, підсилювальних ферм (шпалери – горизонтальні перемички на кожній арці), поздовжніх прогонів і фасадних частин. Основна труба каркаса – сталь кругла труба d 57 мм з товщиною стінки 2 мм Поздовжні прогони, шпалери та інші підсилювальні елементи каркаса – сталь кругла труба d 51, 48, 32, 27 мм з товщиною стінки 2 мм Фасадні (торцеві) частини теплиці виготовляються з оцинкованої профільної труби різного сортаменту з товщиною стінки 2 мм Встановлюється теплиця на гвинтові палі d 51 мм з товщиною стінки 2 мм, які загвинчуються у грунт на глибину 500 - 800 мм.

Гаряче цинкування каркаса. Кожний елемент каркасу теплиць нашого виробництва виготовляється з чорної труби, потім відвозиться на гаряче цинкування. В результаті такої обробки всі елементи каркаса майбутньої теплиці поміщаються у ванну з розплавленим цинком і цинкуются з усіх боків: зовні, зсередини, на всіх зрізах і отворах. Такий каркас в процесі експлуатації не вимагає ніяких профілактичних робіт (не підфарбовується) і не схильний до корозії (не іржавіє).

  виробництво фермерських промислових теплиць на замовлення

Плівка для теплиці. Для накриття наших теплиць використовується теплична плівка іспанського виробництва "SOTRAFA" товщиною 150 мкм і стабілізацією 10 сезонів (5 років). Як показує практика, ця плівка гарантовано вистоює не менше 6 - 7 років.

Кріплення плівки до каркаса теплиці здійснюється за допомогою спеціального кріпильного кліпса «Зигзаг», в який можна вкласти два шари плівки і притискається плоскою пружиною в обплетенні, яка не продавлює плівку в місцях притиску.

Шпалери. Кожна арка виготовляється з двох частин, а тому дана конструкція передбачає установку шпалер на кожній арці в обов'язковому порядку і не підлягає доплаті. Висота, на якій будуть розташовуватися шпалери, - 2,5 м від землі. Верхня частина арок виконана у вигляді ферми - це і є шпалери. Основне призначення шпалерної розв'язки - правильне розподіл діючих снігових і вітрових навантажень на теплицю в процесі експлуатації. Шпалери розташовуються на каркасі таким чином, що б на теплицю не діяли ніякі вітрові і снігові навантаження.

Верхнє провітрювання – це кватирка шириною 2 метри по всій довжині теплиці. Таке провітрювання більш витратне, але і більш ефективне. Якщо встановити верхнє провітрювання, встановлення бокового або торцевого провітрювання немає сенсу. Верхнє провітрювання дозволяє без удару холодного повітря по кореневій системі рослин плавно провітрювати теплицю, так як кватирка верхнього провітрювання знаходиться в самому верху теплиці. При цьому, гарячий, перероблений рослинами повітря плавно виходить назовні і замість нього запускається повітря зовнішній. Особливо ефективне таке провітрювання при будівництві теплиць для огірків, при будівництві теплиці для полуниці, для інших рослин і культур, які «бояться» протягів чи різких перепадів температур. Вздовж всієї теплиці (можна секціями) встановлюється кватирка шириною ДВА метра, яка з допомогою системи спеціальних штовхачів піднімається вгору. У закритому положенні забезпечене герметичне примикання кватирки до каркаса. Опади не потрапляють всередину теплиці. Така кватирка забезпечує практично ідеальний клімат для більшості рослин. Повітря, що знаходиться вгорі (гарячий), заміщується повітрям з зовнішнього середовища, не створюючи рослинам протягів. Теплиця «Юрта» з боковим та дахові провітрюванням стає універсальною – вона підходить для вирощування будь-яких культур. Привід – електромеханічний (мотор-редуктор). Просто натискаєте кнопку вгору – відкривається, вниз – закривається. Можемо зробити ручний привід відкриття/закриття верхнього провітрювання на випадок відсутності електроенергії.

провітрювання фермерських теплиць

  теплиці фермерські з плівки в сумській області

Всі наші вироби підготовлені до швидкого складання на ділянці. Виїзні бригади монтажників забезпечені всім необхідним обладнанням та мають великий досвід виконання робіт з монтажу теплиць, навісів, будь-яких металоконструкцій.
Наші конструкції пройшли перевірку практикою і витримують значні снігові і вітрові навантаження.
Загальна площа встановлених нами споруд закритого ґрунту» – більше 100 000 м2!

Принципи нашої роботи:
1. Ми любимо і поважаємо своїх клієнтів. Клієнт завжди правий!
2. Захист інтересів Клієнта. Ми працюємо за Договором і несемо відповідальність за те, що робимо.
3. Чесність. Жодних «прихованих» витрат, Після укладення договору вартість замовлення не змінюється.
4. Гарантія. На всі об'єкти дається гарантія.

З повагою, колектив ТОВ "НВК Агро Рост".

 

  теплиці з плівки на замовлення в сумах

 

Характеристики

Виробник
Власне виробництво
Країна виробництва
Україна
Тип
стаціонарні
Вид
теплиця
Призначення
овочеві
Каркас
метал
Показати всі