Теплиці під два шари плівки з наддувом на замовлення

Теплиці під два шари плівки з наддувом на замовлення від компанії ТОВ "НВК Агро Рост" - фото 1
від 770 ₴/кв.м
Під замовлення, 5 днів

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Приватбанк»
 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Харків, Львів

Опис

Відвідайте наш YouTube канал: https://www.youtube.com/@promteplica

Ставимо "лайк" і підписуємося, слідкуємо за новинами ))

Фермерські промислові теплиці з плівки на замовлення.

Ми виробляємо і монтуємо теплиці фермерські промислові під плівку великих розмірів на замовлення.

Каркас. Наші теплиці мають арочну або конькову форму («юрта», «готика», «крапелька»), завдяки якій сніг, навіть мокрий, на куполі теплиці не затримується і сходить вниз. Каркас фермерської промислової теплиці нашого виробництва складається з напіварок, підсилювальних ферм (шпалери – горизонтальні перемички на кожній арці), поздовжніх прогонів і фасадних частин. Основна труба каркаса – сталь кругла труба d 57 мм з товщиною стінки 2 мм Поздовжні прогони, шпалери та інші підсилювальні елементи каркаса – сталь кругла труба d 51, 48, 32, 27 мм з товщиною стінки 2 мм Фасадні (торцеві) частини теплиці виготовляються з оцинкованої профільної труби різного сортаменту з товщиною стінки 2 мм Встановлюється теплиця на гвинтові палі d 51 мм з товщиною стінки 2 мм, які загвинчуються у грунт на глибину 500 - 800 мм.

Усі елементи каркасу теплиць нашого виробництва оцинковані методом гарячого оцинкування. Кожен елемент занурюється у ванну з розплавленим цинком і утворюється захисний цинковий шар товщиною не менше 145 мкм зі всіх сторін: зовні, зсередини, на всіх зрізах і отворах.

Виготовляємо теплиці з плівки в два шари з наддувом, що дозволяє використовувати теплицю в зимовий час. На каркасі лежить два шари плівки, між ними примусово, під тиском подається повітря, який береться зсередини теплиці, з-під купольного простору. Повітря подається тепле, що забезпечує максимальний захист рослин всередині теплиці від холоду.

каркаси фермерських промислових теплиць під плівку

Плівка для теплиці. Для накриття наших теплиць використовується теплична плівка іспанського виробника "AGRID" TM "SOTRAFA" товщиною 150 мкм і стабілізацією 10 сезонів (5 років). Як показує практика, ця плівка гарантовано вистоює не менше 6 - 7 років.

Кріплення плівки до каркаса теплиці здійснюється за допомогою спеціального кріпильного кліпса «Зигзаг», в який можна вкласти два шари плівки і притискається плоскою пружиною в обплетенні, яка не продавлює плівку в місцях притиску.

Провітрювання фермерської промислової теплиці може бути двостороннім торцевим,  двостороннім бічним або верхнім.

Бічне провітрювання встановлюється з двох сторін теплиці по довгих сторонах, а плівка піднімається з висоти 700 мм від рівня землі до висоти 1800 мм методом накручування на товстостінну трубу намотування плівки. Привід – ручний, механічний. Для більшої зручності, привід бічного провітрювання можна оснастити редуктором «Kan Kit», який дозволяє без зусиль відкривати і закривати бічне провітрювання, докладаючи при цьому мінімальні зусилля.

Верхнє провітрювання – це кватирка шириною ДВА метра по всій довжині теплиці. Таке провітрювання більш витратне, але і більш ефективне. Якщо встановити верхнє провітрювання, встановлення бокового та/або торцевого провітрювання немає сенсу. Верхнє провітрювання дозволяє без удару холодного повітря по кореневій системі рослин плавно провітрювати теплицю, так як кватирка верхнього провітрювання знаходиться в самому верху теплиці. При цьому, гарячий, перероблений рослинами повітря плавно виходить назовні і замість нього запускається повітря зовнішній. Особливо ефективне таке провітрювання при будівництві теплиць для огірків, при будівництві теплиці для полуниці, для інших рослин і культур, які «бояться» протягів чи різких перепадів температур. Детальніше про верхньому провітрюванні можна прочитати ось цю товарну позицію. Привід – електромеханічний (мотор-редуктор). Просто натискаєте кнопку вгору – відкривається, вниз – закривається. Можемо змонтувати ручний, механічний привід управління верхнім відкриттям на випадок відключення електроенергії.  

теплиці фермерські з плівки на замовлення 

теплиця оцинкована під два шари плівки з верхнім провітрюванням

Для теплиць невеликої довжини (до 40 метрів) можемо виготовити торцеве провітрювання, що на малих довжинах забезпечить провітрювання теплиці, а відкривається у верхній частині фасадів.

Монтаж теплиці.

Теплиця на 80% готується у нас на виробництві і приїжджає до Вас як конструктор, який залишається тільки зібрати. Монтаж теплиці на ділянці входить у вартість самої теплиці і додатково не оплачується.

Як ми працюємо? Виходячи з розмірів та поставленої технічної задачі розраховується вартість теплиці. Потім виїжджаємо до Вас, ще раз обговорюємо всі конструктивні особливості, при бажанні вносимо зміни (при наявності), укладаємо договір, вноситься передоплата (обговорюється індивідуально), в договорі прописується кінцевий термін здачі готової теплиці. Остаточний розрахунок здійснюється по факту прийому теплиці. Протягом строку дії договору (строку виготовлення і монтажу теплиці) сума замовлення в односторонньому порядку не змінюється.

Наші теплиці – гарантія надійності і довговічності!

Теплиці фермерські Київ

ПРО НАС.

Всі наші вироби підготовлені до швидкого складання на ділянці. Виїзні бригади монтажників забезпечені всім необхідним обладнанням та мають великий досвід виконання робіт з монтажу теплиць, навісів, будь-яких металоконструкцій.
Наші конструкції пройшли перевірку практикою і витримують значні снігові і вітрові навантаження.
Наші теплиці встановлені на території Харківської, Донецької, Луганської, Сумської, Київської, Дніпропетровської, Полтавської, Вінницької, Львівської, Черкаської та інших областей. Загальна площа встановлених нами споруд "закритого ґрунту" – більше 100 000 м2!

Принципи нашої роботи.
1. Ми любимо і поважаємо своїх клієнтів.
2. Захист інтересів Клієнта. Ми працюємо за Договором і несемо відповідальність за те, що робимо.
3. Чесність. Жодних «прихованих» витрат, Після укладення договору вартість замовлення не змінюється.
4. Гарантія. На всі об'єкти дається гарантія.

Працюємо по готівковому та безготівковому розрахунку.

З повагою.
Колектив ТОВ «НВК Агро Рост».

 

Характеристики

Код товару
потребительский товар
Виробник
Власне виробництво
Країна виробництва
Україна
Тип
розбірні
Вид
теплиця
Показати всі