Промислові теплиці з наддувом і верхнім провітрюванням для вирощування в зимовий час року

Промислові теплиці з наддувом і верхнім провітрюванням для вирощування в зимовий час року

Промислові теплиці з наддувом і верхнім провітрюванням для вирощування в зимовий час року від компанії ТОВ "НВК Агро Рост" - фото 1
від 880 ₴/кв.м
Під замовлення, 5 днів

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Приватбанк»
 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Харків, Львів

Опис

Теплиця для бізнесу з наддувом і верхнім провітрюванням з плівки шириною 10 м.

Відвідайте наш YouTube канал: https://www.youtube.com/@promteplica

Тут відео огляд наших робіт. Ставимо "лайк" і підписуємося, слідкуємо за новинами ))

Фермерські промислові оцинковані зимові теплиці для бізнесу з плівки з наддувом.

Плівкові теплиці з наддувом – це теплиці, на каркас яких укладається два шари плівки та в простір між шарами плівки подається тепле повітря зсередини теплиці. Виходить теплий купол з буферної теплою зоною, що відокремлює холодне повітря зовні теплиці і теплий всередині. Такі теплиці призначені для більш ранньої висадки, більш пізнього збору урожаю, а також використовуються як фермерські промислові теплиці для зимового вирощування.

Принцип роботи фермерської теплиці з наддувом. Вгорі купола теплиці на фасадній його частини монтується електродвигун «равлик», який бере повітря з-під купола теплиці і подає його в простір між шарами плівки. «Равлик» працює періодично (2 – 4 хв. працює, 15 – 20 хв. не працює) за допомогою циклічного таймера. Це дозволяє нам підтримувати постійний тиск в межпленочном просторі.

Каркас фермерської промислової теплиці нашого виробництва складається з напіварок, підсилювальних ферм (шпалери – горизонтальні перемички на кожній арці), поздовжніх прогонів і фасадних частин. Основна труба каркаса – сталь кругла труба d 57 мм з товщиною стінки 2 мм Поздовжні прогони, шпалери та інші підсилювальні елементи каркаса – сталь кругла труба d 51, 48, 32, 27 мм з товщиною стінки 2 мм Фасадні (торцеві) частини теплиці виготовляються з оцинкованої профільної труби різного сортаменту з товщиною стінки 2 мм Встановлюється теплиця на гвинтові палі d 51 мм з товщиною стінки 2 мм, які загвинчуються у грунт на глибину 500 - 800 мм.

Гаряче цинкування каркаса. Всі елементи каркаса оцинковані методом гарячого оцинкування. Такий каркас не іржавіє і не вимагає профілактичних робіт. Кожний елемент каркасу поміщається у ванну з розплавленим цинком і, внаслідок такої обробки, утворюється захисний цинковий шар товщиною не менше 145 мкм зі всіх сторін: зовні, зсередини, на всіх зрізах і отворах.

 

Плівка для теплиці. Для накриття наших теплиць використовується теплична плівка іспанського виробника "AGRID" TM "SOTRAFA" товщиною 150 мкм і стабілізацією 10 сезонів (5 років). Як показує практика, ця плівка гарантовано вистоює не менше 6 - 7 років. Обидва шари – зовнішній і внутрішній - однакові.

Кріплення плівки до каркаса теплиці здійснюється за допомогою спеціального кріпильного кліпса «Зигзаг», в який можна вкласти два шари плівки і притискається плоскою пружиною в обплетенні, яка не продавлює плівку в місцях притиску.

Шпалери. Дана конструкція передбачає установку шпалер на кожній арці в обов'язковому порядку і додатковій оплаті не підлягає. Шпалера утворює "ферму", що дає каркасу жорсткість і стійкість до будь-яких вітрових і снігових навантажень.

Як правило, шпалера знаходиться на висоті 2,5 м від землі.

Провітрювання фермерської промислової теплиці – це кватирка шириною ДВА метра по всій довжині теплиці. Таке провітрювання більш витратне, але і більш ефективне. Якщо встановити верхнє провітрювання, встановлення бокового немає сенсу. Верхнє провітрювання дозволяє без удару холодного повітря по кореневій системі рослин плавно провітрювати теплицю, так як кватирка верхнього провітрювання знаходиться в самому верху теплиці. При цьому, гарячий, перероблений рослинами повітря плавно виходить назовні і замість нього запускається повітря зовнішній. Особливо ефективне таке провітрювання при будівництві теплиць для огірків, при будівництві теплиці для полуниці, для інших рослин і культур, які «бояться» протягів чи різких перепадів температур. Привід – електромеханічний (мотор-редуктор). Просто натискаєте кнопку вгору – відкривається, вниз – закривається. Можемо змонтувати механічне відкриття та закриття провітрювання на випадок перебоїв з електропостачанням.

Для теплиць невеликої довжини (до 40 метрів) можемо виготовити торцеве провітрювання, що на малих довжинах забезпечить провітрювання теплиці, а відкривається у верхній частині фасадів.

Монтаж теплиці. Теплиця на 80% готується у нас на виробництві і приїжджає до Вас як конструктор, який залишається тільки зібрати. Монтаж (збірка) теплиці входить у вартість самої теплиці і додатково не оплачується.

Блок управління системою наддуву і верхнього провітрювання:

 

 

 

Характеристики

Виробник
Власне виробництво
Країна виробництва
Україна
Тип
стаціонарні
Вид
теплиця
Призначення
овочеві
Показати всі