Будівництво зимових оцинкованих теплиць для бізнесу

Будівництво зимових оцинкованих теплиць для бізнесу від компанії ТОВ "НВК Агро Рост" - фото 1
від 880 ₴/кв.м

Оплата

 Оплата на картку «Приватбанк»
 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Харків, Львів

Опис

                                                                                             

Зимові теплиці оцинковані для бізнесу з плівки шириною від 7 до 10 м з системою наддуву.

Ми виготовляємо і встановлюємо оцинковані зимові теплиці для бізнесу під два шари плівки з наддувом і верхнім провітрюванням для зимового вирощування.

Принцип роботи теплиці-термоса з наддувом.

На каркас (на купол і обидва фасаду) монтується два шари однакової плівки. Всередині, на фасаді вгорі встановлюється равлик – це спеціальний повітряний насос, який бере гаряче повітря, що знаходиться вгорі купола теплиці і подає його в простір між двома шарами плівки за допомогою спеціальних гофрованих труб. На внутрішньому шарі плівки кріпляться фланці з клапанами – вони дозволяють закріпити гофровану трубу на плівці, при цьому не рвати внутрішню плівку у процесі роботи і перешкоджають зворотному ходу повітря. Подача гарячого повітря в між плівкове простір здійснюється періодично, з допомогою циклічного таймера. При цьому мінімальне споживання електроенергії, так як для підтримки потрібного тиску між шарами плівки двигун працює 2 - 3 хвилини, а «здувається» теплиця протягом 15 - 25 хвилин. Потужність двигуна - 72 Вт. Тобто, споживання енергії, в середньому, близько 10 Вт на годину.

Оцинкований каркас теплиці – це гарантія довговічності каркаса теплиці та відсутність проведення регулярних профілактичних робіт по підфарбуванні каркаса теплиці. Встановивши фермерську теплицю з каркасом з оцинкованої труби, Ви один раз за 6 - 7 років тільки міняєте на неї плівку, що тільки позитивно позначається на подальшій економії часу та грошей у процесі експлуатації теплиці.

Каркаси наших промислових фермерських теплиць складається з оцинкованої труби різного перерізу з товщиною стінки повних 2 мм і оцинкованих кріпильних елементів. Основна труба каркаса – арочна – оцинкований діаметром 57 мм, поздовжні прогони, фасадні частини та інші елементи каркаса – сталь кругла і профільна труба різного перерізу з товщиною стінки 2 мм

Каркас теплиці збирається на спеціальних різних хомутах, при цьому має запас жорсткості і міцності. Фактично, теплиця збирається як конструктор. На кожній арці встановлюються горизонтальні перемички – шпалери на висоті 2,5 метра від рівня землі. Вони дають жорсткість каркасу, а також служать для підв'язки рослин, укладання поливальних шлангів, дротів і ламп освітлення і т. д. Каркас встановлюється з допомогою вгвинчування в грунт гвинтових паль на глибину 500 - 800 мм (глибина може бути збільшена Замовником за бажанням). На ці «ноги» одягаються арочні елементи конструкції, які зв'язуються між собою за допомогою поздовжніх прогонів. Крок між арками 2 м, висота теплиці в конику – 4,3 м. Ширина теплиці – повні 7 м, 8 м, 9 м, 9,6 м або 10 метрів.

Гаряче цинкування каркаса теплиці для бізнесу. Каркас виготовляється їх чорної труби, потім кожен елемент занурюється у ванну з розплавленим цинком, в результаті чого утворюється захисний цинковий шар з усіх боків (зовні, зсередини, на всіх зрізах і отворах). каркас теплиці після обробки гарячим цинкуванням не вимагає ніяких профілактичних робіт і подкрашиваний. Захисний цинковий шар товщиною не менше 145 мкм захищає від корозії каркас теплиці протягом багатьох десятиліть.

Верхнє провітрювання виготовляється для теплиць з наддувом, у яких передбачається рання або пізня висадка і для зимових теплиць під опалення. Верхнє провітрювання виключає холодний удар по стеблової або корінної частини рослин. Фрамуга верхнього провітрювання розташовується в самому верху теплиці, її ширина ДВА метри, а приводиться в дію або електромеханічним шляхом (за допомогою мотор-редуктора), або вручну (редуктор). При наявності верхнього провітрювання бокове та/або торцеве провітрювання встановлювати не потрібно.

Шпалери. Шпалера - це ферма, яка встановлюється на кожній арці. завдання шпалери - надати необхідну жорсткість тепличного каркаса, що б протистояти будь-яким вітрових і снігових навантажень. Так само на шпалери підв'язують рослини, укладають полив, туман, проводку та ін. Висота - 2,5 м від землі.

теплиці фермерські комерційні україна

Плівка для теплиці. Багаторічний досвід установки фермерських теплиць дозволив нам «відфільтрувати» багатьох виробників тепличної плівки, у тому числі і європейських. На даному етапі ми працюємо з тепличною плівкою іспанського виробника "AGRID" TM "SOTRAFA". Товщина плівки 150 мкм, стабілізація – 10 сезонів (5 років). Колір – прозорий. Як показує практика, це плівка прослужить Вам не менше 6 - 7 років.

Кріплення плівки на каркасі теплиці здійснюється за допомогою спеціального оцинкованого профіля «Зігзаг».

Теплиця комплектується вхідними воротами розміром 2х2 метри (дві половини 1х2 м кожна) з однієї або обох сторін теплиці для безперешкодного проходу людини з інвентарем, мотоблоком або для проїзду маленьким трактором. Відкривається одна половина, при необхідності – друга. За бажанням, можна встановити ворота інших розмірів, по 2 – 3 воріт з кожного боку теплиці для наскрізного руху трактори, мотоблоки.

Монтаж теплиці на ділянці входить у вартість самої теплиці і додатково оплаті не підлягає!!!

Запрошуємо відвідати наш Ютуб канал: https://www.youtube.com/@promteplica

З повагою, колектив ТОВ "НВК Агро Рост".

 

 

 

Характеристики

Вид послуги
виготовлення, монтаж, ремонт
Типи виробів і конструкцій
модульні
Матеріал
залізо
Цвет
серый
Длина
любая
Показати всі