Будівництво теплиць для бізнесу з плівки на замовлення. Виготовлення та монтаж.

Будівництво теплиць для бізнесу з плівки на замовлення. Виготовлення та монтаж.

Будівництво теплиць для бізнесу з плівки на замовлення. Виготовлення та монтаж. від компанії ТОВ "НВК Агро Рост" - фото 1
від 740 ₴/кв.м

Оплата

 Оплата на картку «Приватбанк»
 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Харків, Львів

Опис

Теплиці для бизнесу із плівки на заказ шириною 7 м, 8 м, 9 м, 9,6 м та 10 м

Ми виробляємо і монтуємо теплиці фермерські промислові під плівку великих розмірів на замовлення. Як стандартні рішення, ширина теплиці може бути 7 м, 8 м, 9 м, 9,6 м та 10 м ширини. Виготовимо та змонтуєм будь-яку теплицю на Ваше Замовлення.

Наші теплиці мають конькову форму, що повністю виключає затримання снігу на куполі теплиці, навіть мокрого. Крім цього, теплиці нашого виробництва надійні та стійкі до будь-яких вітрових навантажень.

Каркас фермерської промислової теплиці нашого виробництва складається з напіварок, підсилювальних ферм (шпалери – горизонтальні перемички на арці), поздовжніх прогонів і фасадних частин.

Каркас - гаряче оцинкування всіх елементів (спочатку виготовляємо з чорного металу, потім відвозимо на гаряче оцинкування).

Основна труба каркасу – оцинкована кругла труба d 57 мм з товщиною стінки 2 мм Поздовжні прогони, шпалери та інші підсилювальні елементи каркасу – оцинкована кругла труба d 51, 48, 32, 27 мм з товщиною стінки 2 мм. Фасадні (торцеві) частини теплиці виготовляються з оцинкованої труби різного сортаменту з товщиною стінки 2 мм Встановлюється теплиця на гвинтові палі d 51 мм з товщиною стінки 2 мм, які загвинчуються у грунт на глибину 500 - 800 мм.

теплиці фермерські промислові

Плівка для теплиць. Для накриття наших теплиць використовується теплична плівка іспанського виробництва "SOTRAFA". Це плівки для накриття теплиць ведучих європейських виробниківз самими кращими показниками світлопропускної можливості, міцності та довговічності. Характеристикиціх плівок однакові: товщина 150 мкм і стабілізацією 10 сезонів (5 років). Як показує практика, ця плівка гарантовано вистоює не менше 7 років.

Кріплення плівки до каркаса теплиці здійснюється в де-яких місцяхшляхом гарантовано надійною спайкою, а в де-яких - за допомогою спеціального кріпильного кліпса «Зигзаг».

Провітрювання фермерської промислової теплиці може бути або торцевим, або одностороннім/двостороннім бічним або верхнім. Застосовується поєднання двох різних варіантів провітрювання в одній тепличної конструкції.

Бічне провітрювання встановлюється з двох сторін теплиці по довгих сторонах, а плівка піднімається з висоти 400 мм від рівня землі до висоти 1800 мм методом накручування на товстостінну трубу намотування плівки. Привід – ручний, механічний. Для більшої зручності, привід бічного провітрювання можна оснастити редуктором «Kan Kit», який дозволяє без зусиль відкривати і закривати бічне провітрювання, докладаючи при цьому мінімальні зусилля. 

бічне провітрювання теплиці

Верхнє провітрювання – це кватирка в конику шириною 2 метра по всій довжині теплиці. Таке провітрювання більш витратне, але і більш ефективне. Кращє всього підходить для зимових теплиць під два шари плівки. Якщо встановити верхнє провітрювання, встановлення бокового немає сенсу. Верхнє провітрювання дозволяє без удару холодного повітря по кореневій системі рослин плавно провітрювати теплицю, так як кватирка верхнього провітрювання знаходиться в самому верху теплиці. При цьому, гарячий, перероблений рослинами повітря плавно виходить назовні і замість нього запускається повітря зовнішній. Особливо ефективне таке провітрювання при будівництві теплиць для огірків, при будівництві теплиці для полуниці, для інших рослин і культур, які «бояться» протягів чи різких перепадів температур. Привід – електромеханічний (мотор-редуктор). Просто натискаєте кнопку вгору – відкривається, вниз – закривається.

верхнє провітрювання

Для теплиць невеликої довжини (до 34 метрів) можемо виготовити торцеве провітрювання, яке забезпечить провітрювання теплиці, а відкривається у верхній частині фасадів.

Фасад. На фасадах Ви можете замовити будь-яку конфігурацію дверей або воріт будь-яких розмірів. За замовчуванням ставляться ворота, розміром 2,5х2 м з однієї або з обох сторін теплиці.

Монтаж теплиці. Теплиця на 80% готується у нас на виробництві і приїжджає до Вас як конструктор, який залишається тільки зібрати. Монтажні роботи по збірці і установці теплиці на Вашій ділянці вже входять у вартість самої теплиці і додатково оплаті не підлягають!

Наші теплиці – гарантія надійності і довговічності!

Також в нашому магазині Ви зиожете придбати все для теплиці, господарства та городу по самим вигідним цінам в Україні:
  • плівка для теплиць SOTRAFA (виробництво Іспанія) - 5 років гарантії;
  • шпалерна сітка TENAX HORTINET (виробництво Італія), гарантія 5 років;
  • агроволокно GREENTEX (виробництво Німеччина) від 17 г/м2 до 50 г/м2, чорне та біле, в рулоні 100 м, гарантія 2 роки;
  • скотч для ремонту тепличної плівки П-1 та М-2, гарантія - 5 років;
  • плівка для мульчування SOTRAFA чорна суцільна, чорна перфорована та сріблясто-чорна, гарантія від 1 року;
  • сітка затінююча "KARATXIS" (Греція) 35%, 50% 65% та 85% щільності, гарантія 3 роки;
  • агрошпалера POLIFORT (виробництво Іспанія), бухти по 10 кг, товщина 1,8 мм, 2,2 мм, 2,6 мм, 3 мм та 4 мм;
  • вол'єрна сітка TENAX AVIARY (виробництво Італія), гарантія 5 років.

Відвідайте наш YouTube канал: https://www.youtube.com/@promteplica

Тут відео огляди фермерських теплиць нашого виробництва. Ставимо "лайк" і підписуємося, слідкуємо за новинами ))

теплиці суми, теплиці з плівки на замовлення київ, теплиці фермерські рівне, теплиці промислові дніпро

 

 

 

Характеристики

Цвет
серый
Длина
любая
Ширина
10, 7 м, 8 м, 10 м м
Высота
4.3 м
Тип
стационарные
Показати всі