Торф'яної субстрат SEDA PS2 0 - 20 мм Universal

Торф'яної субстрат SEDA PS2 0 - 20 мм Universal

Торф'яної субстрат SEDA PS2 0 - 20 мм Universal від компанії ТОВ "НВК Агро Рост" - фото 1
1 193,31 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Приватбанк»
 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Харків, Львів

Опис

  Торф'яний субстрат SEDA PS2 0 – 20 мм Universal.

Торф'яний субстрат SEDA PS2 Universal має фракцію 0 - 20 мм та призначений для пікірування розсади в теплицях, для вирощування овочів, квітів, зелені, декоративних дерев та чагарників. Застосовується як для вирощування у теплицях, так і у відкритому ґрунті.

Купити торф'яний субстрат SEDA PS2 0 - 20 мм Universal - це купити змішаний торф'яний субстрат з нейтральним показником кислотності рН 5,7 - 6,2, а зміст показника NPK 14:16:18. Такий показник вмісту калію, фосфору та азоту у відсотковому співвідношенні (NPK) визначає комплекс субстрату як збагачений.
Субстрат містить до 50% вологи, що полегшує підготовку його до закладки в ємності, а герметична упаковка зберігає субстрат вологим до його застосування. За рахунок дрібної фракції субстрат SEDA PS2 0 – 20 мм Universal легко заповнює найдрібніші осередки в касетах для розсади. Дрібна фракція торф'яного субстрату SEDA PS2 0 - 20 мм Universal сприяє рівномірному та повноцінному живленню всієї кореневої системи розсади.
Вміст добрив NPK - 14:16:18, цей торф'яний субстрат є збагаченим.
По досягненню росту розсади після пророщування в торф'яному субстраті SEDA PS1 0 - 10 мм Starting її пікірують (висаджують) у торф'яний субстрат SEDA PS2 Universal з фракцією 0 - 20 мм для отримання максимального врожаю в теплиці або відкритому грунті.
Розсада, висаджена в торф'яному субстраті SEDA PS2 Universal, одержує комплекс мікроелементів: Fe, Cu, Mg, Zn, Mo, B, N, MgO, K2O, K, P2O5 завдяки нідерландському добриву Legro Group. Також регулюється кислотність рН лише на рівні 5,7 - 6,2 згідно з нормами EN 13037.

Торф'яний субстрат SEDA PS2 Universal виготовлений у Латвії у відповідності до всіх вимог та стандартів Євросоюзу.

Придбати торф'яний субстрат SEDA PS2 0 - 20 мм Universal в Україні Ви можете, зателефонувавши нам за телефонами, вказаними у розділі 'Контакти' на нашому сайті.

Характеристики

Виробник
Seda
Країна виробництва
Латвія
Тип
торф'яний субстрат
Вес
50 кг
Объем
200 литров
Фракция, мм
0-20