Торф'яний субстрат SEDA PS1 Starting 0 - 6 мм

Торф'яний субстрат SEDA PS1 Starting 0 - 6 мм

Торф'яний субстрат SEDA PS1 Starting 0 - 6 мм від компанії ТОВ "НВК Агро Рост" - фото 1
1 249,60 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Приватбанк»
 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Харків, Львів

Опис

  Торф'яний субстрат SEDA PS1 Starting 0 - 6 мм

Торф'яний субстрат SEDA PS1 Starting має фракцію 0 - 6 мм і призначений для вирощування розсади або мікрозелені як у теплицях, так і у відкритому ґрунті.

Купити торф'яний субстрат SEDA PS1 Starting 0 - 6 мм - це купити низинний торф'яний субстрат з нейтральним показником кислотності рН 5,5 - 6,0, а вміст показника NPK 14:16:18. Такий показник вмісту калію, фосфору та азоту у відсотковому співвідношенні (NPK) визначає комплекс субстрату як збагачений.
Субстрат містить до 50% вологи, що полегшує підготовку його до закладки в ємності, а герметична упаковка зберігає субстрат вологим до його застосування. За рахунок дрібної фракції субстрат SEDA PS1 Starting 0 – 6 мм легко заповнює найдрібніші осередки в касетах для розсади. Дрібна фракція торф'яного субстрату SEDA PS1 Starting 0-6 мм сприяє рівномірному та повноцінному живленню всієї кореневої системи розсади в теплиці.
Вміст добрив NPK - 14:16:18, цей торф'яний субстрат є збагаченим.
По досягненню росту розсади її пікірують (висаджують) у торф'яний субстрат GrondMeester GM2 з фракцією 0 - 20 мм для отримання максимального врожаю в теплиці та у відкритому ґрунті.
Розсада, висаджена в торф'яному субстраті GrondMeester отримує комплекс мікроелементів: Fe, Cu, Mg, Zn, Mo, B, N, MgO, K2O, K, P2O5 завдяки нідерландському добриву Legro Group. Також регулюється кислотність рН на рівні 5,5 - 6,5 згідно з нормами EN 13037.

Торф'яний субстрат GrondMeester GM1 вироблений у Литві у відповідності до всіх вимог та стандартів Євросоюзу.

Придбати торф'яний субстрат GrondMeester GM1 в Україні Ви можете, зателефонувавши нам за телефонами, вказаними у розділі 'Контакти' на нашому сайті.

Характеристики

Виробник
Seda
Країна виробництва
Латвія
Тип
торф'яний субстрат
Вес
50 кг
Объем
200 л
Показати всі