Віялка зернова ІСМ-5

Віялка зернова ІСМ-5 від компанії ТОВ "НВК Агро Рост" - фото 1
62 000 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Приватбанк»
 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Харків, Львів

Опис

Віялка для зерна та насіння 'ІСМ-5 '.


Сама поширена і затребована віялка для зерна. Лідер продаж!


Ідеально підходить для чистки та калібровки зерна та насіння будь-яких рослин невеликих фермерських господарств. Дуже гарно проявила себе в роботі з дрібним насінням, таким як кінза, кріп, льон, кориандр, інше дрібне насіння тощо. Тако ж використовується для калібровки, розділення на фракції та для очищення від пилу різних сипких матеріалів (щебню, гальки, гравію, тирси та інших).
Продуктивність (по пшениці), тон за годину:

в режимі первинної очистки - до 10 тон за годину,
в режимі тонкої очистки та/або калібрування або при роботі з дрібним насінням - до 2 - 2,5 тон за годину.

Порошкова покраска на сучасному італійському обладнанні якісними красками запобігає крозіі на багато років!
Модель ІСМ-5 може комплектуватись колесами, що дає можливість його легко переміщувати. Комплектація коліс складається з двох поворотних, двох не поворотних коліс та всіма необхідними елементами кріплення (болти, гайки та шайби). Вартість коліс з кріпленням - 600 грн. З’ємна силова частина, складання та розкладання робиться дуже швидко, без викруток та гаєчних ключів, телескопічні ноги – все це при вазі 125 кг роблять ІСМ-5 максимально комфортною машиною для сепарації зерна як в стаціонарному, так і в виїзному режимах. Комплектуться мішком для збору пилу та відходів.
Ця модель постійно покращується, в ній закладено максимально інновацій для більш комфортної, економічної та продуктивної роботи. Зерновий сепаратор ІСМ-5 має наступні переваги:


· З’ємний багатофункціональний лоток,


· Додаткова наставка на приємний бункер, яка збільшує його об’єм з 1 мішка до 2,5 мішків,


· Унікальний пристрій для кріплення мішків з функцією додаткового контролю за процесом сепарації,


· Запираючий пристрій лотка для виключення небажаних турбулентних завихорень в камері сепарації. .


Відмінності від аналогів.
Вперше, застосування імпеллера в якості силової установки, зводить до мінімуму втрату потужності повітряного потоку, який створює імпеллер. Ця віялка зернова не має повітропроводів, на подолання яких витрачається значна частина потужності двигуна. Це позволяє значно економити електроенергію. Повністю виключається попадання до повітрозаборника пилу та сторонніх речей завдяки високо розташованому повітрозаборнику. Завдяки застосуванню спеціально розробленій правильній аеродинамічній формі крильчатки імпеллера стало можливим встановити двигун меншої потребуючої потужності (без втрати потужності повітряного потоку) та повністю прибрати вібрацію. Наші вілки для зерна не мають детурбулізуючої сітки, це означає, що нема потреби її чистити – це робить процес сепарації безперервним. Ми застосовуємо частотний конвектор, що робить можливим плавний пуск двигуна, регулювання обертів імпеллера, реверсний його хід для очистки вузла (в разі осадка на двигун пилу) та підключення до мережі 220 В або 380 В по Вашому бажанню. Вартість переобладнання на 380 В - 2000 грн додатково.
Простота контрукціі та налаштування, в екслуатаціі та технічному обслуговуванні, висока надійність і дововічність, економічність зробили віялку для зерна ІСМ-5 самою поширеною віялкою для зерна в Україні!
Режими роботи віялки:
Самим росповсюдженим режимом роботи сепаратора зерна ІСМ-5 є одночасна чистка та калібровка зерна та насіння.
В цьому режимі заслонку відкриття бункеру перевести в положення 0,5 ... 1, а за допомогою плавного регулювання обертів двигуна налаштувати на такий режим, при якому в перший лоток попадають тільки важкі домішки, а у мішок для збору легкого сміття не попадав фуражний матеріал. Тобто, треба домогтися однакової пропорції кількості зерна на виході з 2 та 5 лотків. В такому разі, зерно для сіяння буде в лотках 2 та 3, товарний матеріал - 4 та 5, а фураж буде йти з лотків 6 та 7. Проддуктивність зернової віялки ІСМ-5 в цьому режимі (по пшениці) біля 2 - 2,5 тон на годину. Пам'ятаємо про технологічні зупинки на заміну мішків.
Розподілене на фракції зерно подається у відповідні фракції лотки:

перший лоток - це тяжкі домішки (за рахунок більшої маси та відсутності парусністі),
другий та третій лоток - посівний матеріал: біологічно цінне зерно, із зародковою частиною, велике, повноцінне,
четвертий та п'ятий лотки - 'товарний матеріал': ціле, товарне зерно (наприклад, пшениця на помол),
шостий та сьомий лотки - фуражне зерно: дрібне, подрібнене, бите, сухе та інше не повноцінне зерно,
у мішок для збору легкого сміття вилітає сама легка фракція, яка присутня у початковому матеріалі за рахунок більшої парусності та легкості (листя, полова тощо).

Менш росповсюджені режими роботи:

режим первинної очистки: заслінка відкриття завантажувального бункера відкрита повністю, поток повітря - максимально можливий для цьюго матеріалу (налаштовується вручну). В цьому режимі машина здатна очистити від 30% до 60% сміття в залежності від засміченісті та вологості початкового матеріалу. Очищене зерно подається у всі лотки.
режим попередньої очистки: заслінку відкриття бункера перевести в положення 0,5 ... 1, та за допомогою обертання регулювання кількості обертів двигуна, домогтися таких обертів двигуна, при яких у лотки 4 та 5 будуть попадати засмічені фракції. Чисте зерно Ви матимете в лотках з 1 по 4.

Мішок дя збору легкого сміття пошитий з москітної сітки та має довжину 3 метри. Вартість додаткового мішку (окрім подарункового)- 400 грн.


Додатково пропонуємо послуги обрезиніванія внутришніх стінок камери сепарації ИСМ-5 під такі культури, як горіх та соя.
В процесі сепарації горох, соя та схожі культури (боби) б'ються об стінки камери сепарації, що наносить шкоду посівному матеріалу - вони просто розколюються. Для того, щоб не втратити врожай та мати 96 - 98% схожісті, щоб зерно не розколювалось, пропонуємо обрезинювання внутрішніх стінок камери сепарації та розподільних лотків спеціальною харчовою пористою резиною, яка приклеюється на спеціальний клей. В цьому разі отримуємо м'які амортизуючи стінки тта ціле зерно на виході, що гарантує Вам 96 - 98% схожісті та товарний вид товарного зерна.
Вартість обрезинювання - 1500 грн.


Технічні характеристики зернової віялки ІСМ-5:
· Продуктивність в режимі попередньої очистки – до 5 тон за годину,
· Продуктивність в режимі калібрування – до 2 тон за годину,
· Робочі габарити: довжина – 1700 мм, висота – 1800 мм, ширина – 460 мм,
· Енергоспоживання – від 0,2 до 0,55 кВт за годину,
· Маса – 130 кг.
Блок керування сепаратором ІСМ-5.
Сама поширена віялка для очищення зерна ІСМ-5 в керуванні надзвичайно проста та не потребує спеціальної навички. Увесь блок керування знаходиться на силовому блоці сепаратора з лицьової сторони. Блок керування полягає із:
· Автомата (загальне подання напруги на силовий блок, автомат «Shcnider» 16 А),
· Ручка відкриття загрузочного бункеру – має три положення: закрито, положення 1 (відкрито на половину) та положення 2 (відрито повністю). Яких ось обмежувачів між положенням відкриття бункеру немає, що дозволяє плавно регулювати подачу зерна в камеру сепарації,
· Панель керування режимами очищення та калібрування:
Нижній ряд панелі керування, зліва направо: ручка подання напруги на частотний перетворювач, індикатор подання напруги «Сеть», кнопка аварійного вимикання.
Після включення автомату загального подання напруги ручка «Вкл./Викл» повертається в положення «вкл», запалюється індикатор подання напруги «Сеть».
Кнопка аварійного вимикання напруги приводиться в дію прямим натисненням, чим вимикає подання напруги на віялку. Щоб включити сепаратор після приводу в дію кнопки «аварийное отключение», треба повернути її за годинковою стрілкою, як це показано на самій кнопці. Далі повернути вимикач «Вкл/Викл» , відключити основний автомат, зачекати 3 – 5 секунд після повної зупинки двигуна та знову запустити віялку.
Верхній ряд панелі керування, зліва направо:


'Напрямок обертання' : праворуч - в режим нормальної роботи сепаратора, ліворуч - в режим обратної продувки вузла двигуна від можливого налиплого легкого сміття на корпус двигуна (вмикається один раз в кінці робочого дня),

табло, яке показує відсоток потужності роботи двигуна: при зміні одного зерна іншим, Вам не потрібно ще раз налаштовувати сепаратор - достатньо записати попередні дані з табло,
ручка регулювання кількості обертів двигуна (повертається на десять обертів, що дає можливість як можна точніше налаштувати частоту обертів двигуна, тобто потребну ступінь очистки).

За рахунок наявності частотного перетворювача, нащші зернові сепаратори не мають аналогів в Україні та дуже багато продаються в велику кількість країн світу!
Сепаратори зернові ІСМ «ТОР» ― це попереднє та кінцеве чищення зерна та насіння, калібрування зерна та насіння по фракціям, калібрування посівного матеріалу по біологічній цінності, розділення змішаного зерна, відсутність травмованого зерна, робота з зерном любої вологості, отримання недорогого та якісного посівного матеріалу, швидкий перехід на іншу культуру.
Простота конструкції та налаштування, в експлуатації та технічному обслуговуванні, велика надійність та економічність.
Принцип роботи віялки зернової.
Робота машини зводиться до зміни траєкторії свобідного падіння зерна повітряним потоком від блок-імпеллера та подальшому розподілу та розділенню початкового матеріалу на фракції в залежності від маси, парусності та форми.
Зерно подається в бункер, розподіляться по ширині бункера під своєю вагою, та таким чином поступає рівномірним потоком в камеру сепарації, де відбувається його розшарювання та ділення по масі, розміру та формі за рахунок дії на зерно повітряного потоку від блок-імпеллеру.
Розподілене на фракції зерно подається у відповідні лотки на 7 фракцй.


Производитель
Собственное производство


Страна
Украина


Гарантийный срок
24 мес

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Производитель
Агро-Вигс
Гарантийный срок
24 мес