Торф'яний субстрат SEDA PS3 SOUR 0 - 20 мм (кислий)

Торф'яний субстрат SEDA PS3 SOUR 0 - 20 мм (кислий)

Торф'яний субстрат SEDA PS3 SOUR 0 - 20 мм (кислий) від компанії ТОВ "НВК Агро Рост" - фото 1
1 136,49 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Приватбанк»
 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Харків, Львів

Опис

  Торф'яний субстрат SEDA PS3 SOUR кислий.

Торф'яний субстрат SEDA PS3 SOUR призначений для вирощування рослин, що вимагають підвищеної кислотності ґрунту (для професійного використання переважно в садових центрах).

Торф'яний субстрат SEDA PS3 SOUR замовляють у нас разом із теплицями нашого виробництва.

Торф'яний субстрат SEDA PS3 SOUR має фракцію 0 - 20 мм і призначений для вирощування чагарників та хвойних рослин у теплицях та на відкритому грунті, для вирощування лохини, журавлини, ожини, чорниці, азалій, гортензії, рододендронів як у теплицях, так і на відкритому грунті.

Купити торф'яний субстрат SEDA PS3 SOUR - це купити торф'яний субстрат з кислим показником кислотності рН 4,0-4,5, а зміст показника NPK 14:16:18. Такий показник вмісту калію, фосфору та азоту у відсотковому співвідношенні (NPK) визначає комплекс субстрату як збагачений.
Субстрат містить до 50% вологи, що полегшує підготовку його до закладки в ємності, а герметична упаковка зберігає субстрат вологим до його застосування. За рахунок дрібної фракції субстрат Seda PS3 SOUR легко заповнює найдрібніші осередки в касетах для розсади. Дрібна фракція торф'яного субстрату GrondMeester GM3 SOUR сприяє рівномірному та повноцінному живленню всієї кореневої системи розсади.
За рахунок обробки агентом FIBA-ZORB, який покращує змочуваність (вологоубиральність) субстрату, необхідність частоти поливу зменшується.
Вміст добрив NPK - 14:16:18, цей торф'яний субстрат є збагаченим.
Рослини, висаджені у торф'яному субстраті SEDA PS3 SOUR, одержують комплекс мікроелементів: Fe, Cu, Mg, Zn, Mo, B, N, MgO, K2O, K, P2O5 завдяки нідерландському добриву Legro Group. Також регулюється кислотність рН на рівні 4.0 - 4.5 згідно з нормами EN 13037.

Торф'яний субстрат SEDA PS3 SOUR виготовлений у Латвії у відповідності до всіх вимог та стандартів Євросоюзу.

Придбати торф'яний субстрат SEDA PS3 SOUR в Україні Ви можете, зателефонувавши нам за телефонами, вказаними у розділі 'Контакти' на нашому сайті.

Характеристики

Виробник
Seda
Країна виробництва
Литва
Тип
торф'яний субстрат
Объем
200 литров
Страна
Латвия
Фракция, мм
0-20