Плівка теплична SOTRAFA TRC c AK + IR + EVA ширина 16 м розсіювальна

Плівка теплична SOTRAFA TRC c AK + IR + EVA ширина 16 м розсіювальна

Плівка теплична SOTRAFA TRC c AK + IR + EVA ширина 16 м розсіювальна від компанії ТОВ "НВК Агро Рост" - фото 1
69,33 ₴/кв.м
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Приватбанк»
 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Харків, Львів

Опис

Плівка для теплиць SOTRAFA TRC c AK+IR+EVA розсіювальна товщиною 150 мкм - це вироблена за допомогою технології багатошарової екструзії багатошарова, високотехнологічна, багатокомпонентна та енергозберігаюча прозора теплична плівка, яка застосовується для накриття теплиць та тепличних комплексів.

Тепличну плівку SOTRAFA ASTER TRC c AK+IR+EVA використовують як для весняно-осінніх теплиць, так і для зимових теплиць під два шари плівки із системою наддуву.

Розсіювання світла на 55% дозволяє прибрати конструкційні тіні та самозатінення рослин для максимально комфортного зростання та фотосинтезу. Також розсіювання плівкою сонячного світла перешкоджає появі опіків на листі рослин та його плодах. На території України рівень сонячної радіації дуже високий, тому для багатьох культур рекомендується плівку на теплиці встановлювати тільки розсіювальну.

Плівка для теплиць SOTRAFA TRC c AK+IR+EVA розсіююча за рахунок високотехнологічної багатошарової екструзії пропускає 93% сонячного світла. Це найбільший відсоток світлопропускання у всьому спектрі ФАР. Пряме та повне світлопропускання спектру ФАР (фотосинтетично активна радіація) забезпечує повноцінний фотосинтез рослини, а отже, і гарантує врожайність.
Розсіювання світла у 25% при прозорості плівки у 93% забезпечує повноцінне освітлення для рослин, тим самим не обпалюючи листя, а пряме та повне світлопропускання спектру ФАР забезпечує високу концентрацію сонячних променів на площину листа.
За рахунок вмісту спеціальних компонентів, теплична плівка SOTRAFA TRC c AK + IR + EVA є енергозберігаючою плівкою та зменшує втрати тепла в нічний час, а також заощаджує засоби при опаленні теплиці. Наявність добавок 'Антикапля' перешкоджає появі конденсату всередині теплиці, що призводить до спотворення сонячних променів і появи грибків.
Добавка EVA - це кополімер, який, крім високої світлопропускної здатності, зберігає плівку міцної та еластичної при низьких температурах.

Термін служби плівки для теплиць SOTRAFA TRC c AK+IR+EVA товщиною 150 мкм – 5 років. Як показує практика, реальний термін служби цієї плівки – 6 – 7 років.
Ширина плівки у розвороті – 16 метрів.
Тепличну плівку SOTRAFA TRC c AK+IR+EVA купити Ви можете кратно 1 метр будь-якої довжини.
Доставка 'Новою поштою' по всій Україні.

Характеристики

Виробник
Sotrafa
Країна виробництва
Іспанія
Вид
стабілізована
Сезонність
більше 10 сезонів
Товщина
150 мкм
Ширина рукава
16 м
Показати всі